Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Каталог файлів
7 клас Музичне мистецтво 14 квітня 2020р.
[ Викачати з сервера (21.1 Kb) ] | 13.04.2020, 18:46 |
7 клас. Музичне мистецтво. Урок 29
Тема: Телемюзикл.
Сьогодні на вас чекає зустріч із телевізійним мюзиклом та казкою про Мері Поппінс, яку знають майже всі діти.
Мері Поппінс – героїня казкових повістей дитячої письменниці Памели Треверс; няня – чарівниця, яка виховувала дітей в одній із лондонських сімей. Книжки про Мері Поппінс набули широкої популярності в світі. Няня Памели Треверс – дуже охайна молода жінка з прекрасними манерами, все її майно – це парасолька і велика сумка.
Няня творить дива з нічого: зі звичайних речей у звичайних умовах. Своїх вихованців сім’ї Бенкс – хлопчика Майкла та дівчинку Джейн – Мері Поппінс навчила бачити казкове у звичайних речах та не боятися перемін. Мері пересувається оригінально – за вітром, який називає «вітром змін».
Ім’я Мері стало загальним. Ним почали називати хороших нянь і виховательок, конкурси вихователів , дитячі розважальні комплекси, марки одягу тощо.
За книгами П. Треверс було знято багато фільмів, два з яких за жанром мюзикли. Перший було знято в 1964 році американським режисером Робертом Стівенсоном на студії Волта Діснея. Композитором американського фільму «Мері Поппінс» став Ірвін Костел.
У 1983 році вийшов фільм радянського режисера Леоніда Квініхідзе «Мері Поппінс, до побачення» із Наталею Андрейченко у головній ролі. Композитор – Максим Дунаєвський.
1. Музичне сприймання.. М. Дунаєвський . музика до фільму «Мері Поппінс, до побачення»: увертюра, пісні «Непогода», «Леді досконалість», «Вітер змін», «33 корови» (фрагменти).
Телемюзикл – фільм, в якому основну роль відіграють музика , спів і танці, при цьому вони об’єднані загальним , не надто складним , зазвичай з комедійними елементами сюжетом.
6. Бесіда про найвідоміші світові телемюзикли.
• Які телемюзикли ви знаєте?
• Розкажіть про них.
Мюзикли перейшли з театру в кіно із зародженням звукового кіно. Розквіт мюзиклу як кіножанру відбувся в США на межі 1930-1940-х років. Класика цього періоду – голлівудський мюзикл «Серенада Сонячної долини» (1941), яка завоювала шалену популярність.
Найвідоміші світові телемюзикли: «Звуки музики», «Айболіт-66», «Попелюшка», «Спляча красуня», «Аліса в Країні Чудес», «Карнавальна ніч», «Пригоди Буратіно», «Острів Скарбів», «Пригоди Вінні-Пуха» та інші.
Останнім часом в Україні стали популярними музичні телемюзикли до святкування Нового Року за мотивами відомих казок та фільмів. Наприклад, «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Червона шапочка і всі, всі, всі», «За двома зайцями», «Сорочинський ярмарок» та інші.
7. Виконання творчого завдання.
Візьміть фарби або олівці. Намалюйте героїню телемюзиклу так, якою ви її уявили за прослуханими піснями. Доберіть потрібні кольори, які передають настрій пісні.
Вивчити пісню
О. Вінник "Києве мій"(плюс)
О. Вінник "Києве мій"(мінус)
Грає море зелене,
Тихий день догора.
Дорогими для мене
Стали схили Дніпра,
Де колишуться віти
Закоханих мрій...
Як тебе не любити,
Києве мій!
В очі дивляться канни,
Серце в них переллю.
Хай розкажуть коханій,
Як я вірно люблю.
Буду мріяти й жити
На крилах надій...
Як тебе не любити,
Києве мій!
Спить натомлене місто
Мирним, лагідним сном.
Ген вогні, як намисто,
Розцвіли над Дніпром.
Вечорів оксамити,
Мов щастя прибій...
Як тебе не любити,
Києве мій!
Переглянути
https://www.youtube.com/watch?v=7gDRxlqSfbg&feature=youtu.be
|
Категорія: Мистецтво | Додав: tosyaduylovskaya |
Переглядів: 196 | Завантажень: 5
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|